شورای هم اندیشی مدارس حضرت امام حسین (ع ) برگزار شد

جلسه شورای معاونین پیش دبستانی و دبستان های پسرانه و دخترانه روز گذشته در دفتر مرکزی موسسه برگزار گردید.
دراین جلسه مدیر مجتمع ضمن خیرمقدم به مدعوین  پیرامون تقویم اجرایی آذرماه دبستان ها صحبت و با ارائه توصیه های لازم و همفکری بامدیران و معاونین دبستانها تصمیماتی اتخاذگردید .
آقای باغستانی دراین بحث و گفتگوبا تاکید ویژه در خصوص اولویت های دبستان ها گفت: یکی از اولویت مدیران و معاونین دبستان ها پیدا کردن معلم خوب است تا این مدارس ،مدارس کیفی و سرآمد مدارس استان شوند.
ایشان با اشاره به لزوم برگزاری انجمن های کلاسی افزود:  به کمیت وکیفیت این انجمن ها توجه کنید تا  بازدهی خوبی داشته باشد.
وی تاکید کرد : ارزیابی معلمان باید سرلوحه کار دبستان ها قرار گیرد ومعلمان درحوزه های مختلف ازجمله ،دلسوزی،علاقه مندی،خلاقیت،نوآوری و … مورد ارزشیابی قرارگیرند.
آقای باغستانی درادامه  به معاونین توصیه کرد:حتی الامکان مسائل مربوطه را به مدیر ارجاع ندهند و مسائلی که میشود با اندک همفکری و … حل و فصل کرد انجام داده و مدیران را درگیر مسائل جزئی نکنند.
ارزیابی معلمین از نگاه والدین ، نحوه تشویق دانش آموزان ، تاکید بر همدلی ، همفکری و همیاری به عنوان سه مشخصه مدارس امام حسین (ع) ، جمع بندی عملکرد مشاورین در فعالیتهای اولویت دار،ارزیابی وضعیت ظاهری دانش آموزان،سیمای آموزشی کلاس ها،نحوه ارزشیابی نوبت اول و تشکیل ستاد امتحانات از دیگر مباحث این نشست بود .
در پایان‌ کلیپی مختصر از فعالیتهای دبستان پسرانه به نمایش گذاشته شد.

352 بازدید