شورای مدیران مدارس برگزارشد

شورای هم اندیشی مدیران دبیرستان های دخترانه و پسرانه دوره اول و دوم و دبستان های حضرت امام حسین علیه السلام درمحل دفترمرکزی موسسه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه درابتدای این نشست مدیر مجتمع به چشم انداز مدارس حضرت امام حسین (ع ) اشاره کرد و گفت :امید است چشم انداز ما به وسعت دنیایی پرازمهر ومحبت و صفا باشد تا بتوانبم در مدارس حضرت امام حسین ع زندگی کردن واقعی را به دانش آموزان یاد بدهیم.

آقای باغستانی اساس کار تعلیم وتربیت را عشق و علاقه دانست و افزود : هرچه عشق و علاقه در کار تعلیم و تربیت عمیق تر باشد به همان اندازه شاهد رفتار اثر بخش  درمجموعه خواهیم بود .

ایشان درادامه  به اولویت های پرورشی مدارس در نیمسال دوم اشاره کرد و گفت : برگزاری کارگاه های آموزشی ومشاوره ای آداب معاشرت،جشنواره فرهنگی وورزشی ، اردوعای خارج از استان،مسابقات ورزشی زنگ تفریح با برنامه ریزی دقیق ،گفتگوهای فردی،قصص قرآن،یزدگردی و … از جمله این اولویت هاست.

وی بر ضرورت حاکمیت تفکر سیستمی و ارتقای آنان درمسائل جوزه اداری ومالی تاکید کرد و افزود : دراین حوزه برنامه های راهبردی باید برمدار دستورالعمل های ارائه شده باشد و همه از  اموری که مربوط به آنهاست مطلع باشند.

مدیر مجتمع در پایان توصیه کرد مدارس به نحو شایسته از  والدیتی که می توانند در کارگروههای آموزشی ، پرورشی و پشتیبانی انجمن اولیا ومربیان موثر باشند دعوت به همکاری کنند.

ارائه اهداف وبرنامه های آموزشی،پرورشی ،  مالی و اداری مدارس درنیمسال دوم توسط مدیران و تشریح مسائل پشتیبانی ، مالی ، رفاهی موسسه توسط آقای مطلب نژاد از دیگر مباحث این نشست بود .

276 بازدید