نشست هم اندیشی دبیران دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه ، شورای هم اندیشی دبیران دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول در محل سالن اجتماعات دبیرستان پسرانه دوره دوم برگزار شد.

در این نشست مدیر مجتمع ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور کلیه دبیران ارجمند  پیرامون نقش و اهمیت معلم ماندگار و معلم الهام بخش در مدارس حضرت امام حسین (ع) به تفضیل سخن گفت .

آقای باغستانی معلم الهام بخش را تغییر دهنده ، متحول کننده و انسان ساز دانستند و افزودند: معلم الهام بخش با تیپ شخصیتی خود روشن کننده مسیر و اعتماد ساز است .

وی افزود: معلم الهام بخش در شیوه کاری خود دارای دارای سبک است و با علاقه به کار تعلیم وتربیت اشتغال دارد

ایشان بر به کارگیری مناسب ابزار ارتباطی در کلاس تاکید کردند و گفتند : ارتباط بزرگترین چیزی است که می تواند اثر ساز باشد اگر ارتباط خوب با بچه ها برقرار شود بهترین نتیجه حاصل می شود .

آقای باغستانی سپس با قدردانی از همراهی اولیای دانش آموزان با مدارس ومربیان  افزودند :  774 نفر از والدین هر دو واحد آموزشی  دارای مدرک لیسانس  و 291 نفر از والدین هر دو واحد دارای مدرک بالاتر از لیسانس می باشند و 129% والدین هر دو واحد تجربه اولشان است که فرزندشان در دبیرستان های دوره اول مشغول به تحصیل شده اند .

مدیر مجتمع با قدردانی از زحمات کادر آموزشی و دبیران محترم خاطرنشان کرد: تاکنون 1440 پزشک ، 7000 مهندس و حدود 400 حقوق دان تربیت شده اند و تحویل جامعه گردیده که اینها ازنتایج زحمات شما دبیران بزرگوار مدارس حضرت امام حسین (ع) است .

تحلیل آزمون های طلائی و مرور انتظارات مسئولان مدرسه از دیگر مباحث این نشست بود .

250 بازدید