نشست آموزشی و مشاوره ای  دانش آموزان پایه یازدهم پسرانه

به گزارش روابط عمومی موسسه ،جلسه آموزشی ومشاوره ای دانش آموزان پایه یازدهم دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین (ع) برگزار شد.

در این  جلسه پیرامون که به موضوع نقش و اهمیت پایه یازدهم اختصاص داشت مدیر مجتمع به مرور بایدها و نباید ها در این پایه تحصیلی پرداخت و نحوه تلاش و کوشش برای رسیدن به خروجی مطلوب و نتیجه گیری مناسب در پایه دوازدهم را تشریح کرد .

آقای باغستانی از دانش آموزان خواست توان علمی  خود را ارتقا دهند و دراین راه از امکانات فراهم شده ازجمله مرکز مطالعاتی به نحوشایسته استفاده کنند .

 وی دانش آموزان را به بهره مندی هرچه بیشتر از کلاس درس و اساتید مربوطه توسیه نمود و افزود : دانش آموزان ممتاز نیز می توانند معلم یار سایر دانش آموزان باشند و در مسائل درسی به آنان کمک کنند.

ایشان حاضران را از امور بیهوده مخصوصاً  تلفن همراه و فضای مجازی برحذر داشت  و خاطر نشان کرد احترام گذاشتن به همه از جمله والدین ، دبیران ، عوامل اجرایی مدرسه و سایر دانش آموزان نیز خیلی مهم و نشانه شخصیت بالای شما می باشد .

 تشریح مضرات رفتارهای نادرست مثل زیاده گوئی ، سرزنش ، تهدید ، مقایسه ، تنبیه و …  و راهکای مقابله با استرس و اظطراب از دیگر مباحث این نشست بود .

195 بازدید