شورای دبیرستان های دوره دوم برگزار گردید

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه جلسه هم اندیشی مدیران و معاونین دبیرستانهای پسرانه و دخترانه دوره دوم در محل دبیرستان دخترانه تشکیل گردید.

در ابتداآقای باغستانی ضمن تشکرو قدردانی از برگزاری امتحانات خوب،سالم ، بدون دغدغه و با آرامش نوبت دوم خردادماه ۱۴۰۱ ، توضیحاتی را پیرامون اخذ نتایج و آماده نمودن کارنامه دانش آموزان را بیان داشتند.

مدیر موسسه  سپس پیرامون پذیرش دانش آموز بصورت میان پایه اظهار داشتند با توجه به نیاز هر واحد آموزشی در هر رشته و پایه نسبت به ثبت نام متقاضیان داوطلب اقدام تا در آزمونی که در تاریخ هفتم تیرماه بعمل میآید نسبت به پذیرش دانش آموزان مستعد و توانمند با رعایت کلیه مقررات و ضوابط اقدام گردد.

ایشان سپس در خصوص نتایج کلاسهای کانونهای فیزیک و ریاضی اظهار داشتند باید در اسرع وقت نتایج مربوطه استخراج و به والدین دانش آموزان ارسال گردد.

بررسی وضعیت غایبین امتحانات خرداد جهت برگزاری امتحانات مجدد،رسیدگی به درخواست دانش آموزانیکه درخواست تجدید نظر اوراق امتحانی خود رادارند ،ارسال مدارک دانش آموزان مشمول به اداره جهت نامه معافیت تحصیلی،پیش بینی جلسات هدایت تحصیلی برای دانش آموزان پایه دهم، تغییر رشته دانش آموزان طبق ضوابط و مقررات آموزس و‌پرورش ،تشکیل جلسات انجمن اولیا و مربیان، تجلیل از نیروهای خدماتی ،تشکیل منظم جلسات شورای مدرسه، تسریع در آماده نمون کارنامه امتحانات پایانی از دیگر مباحث این نشست بود .

338 بازدید