اولین نشست شورای راهبردی دبستان های حضرت امام حسین (ع) درسال تحصیلی جدید

نشست شورای راهبردی دبستان های حضرت امام حسین علیه السلام با دستور کار بررسی راهکارهای ارتقای توانمندی دانش آموزان در حوزه آموزش برگزارشد .

در این نشست مدیر مجتمع با یادآوری نقش و جایگاه شورای راهبردی گفت:شورای راهبردی می کوشد با بهره مندی از خرد جمعی و توان مدیریتی در راستای ارائه شیوه های نوین آموزشی و تربیتی بهترین فرایند تعلیمی وتربیتی را در اختیار جامعه هدف قرار دهد .

آقای باغستانی مدرسه ای را موفق دانست که بتواند از تمام ظرفیت های موجود برای پاسخگوئی به نیازهای جامعه هدف استفاده کند و محیطی امن وسالم را دراختیاردانش آموزان قرار دهد که از نشاط و شادابی لازم نیز برخوردار باشد.

ایشان با یادآوری اهمیت دوره دبستان گفت: خروجی برنامه های ما باید به تربیت شهروندانی متدین ، آگاه و  قانون مدارمنجر شود وبتوانیم پدران و مادران خوبی را به نسل های آتی هدیده دهیم .

وی مصوبات شورای راهبردی (درارائه راهبردهای نو ، جدید و قابل اجرا براساس مسائل فرهنگی ودینی استان) را موجب رهائی مدارس از روز مرگی دانست و افزود:بی تردید یکی از عواملی که موجب مرگ یک مجموعه می شود ” روزمرگی ” است

بررسی مصوبات قبلی شورا و اقدامات انجام شده برای برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس ، بررسی نحوه تشکیل انجمن های کلاسی و چگونگی ارتقای جلسات گروه های آموزشی از مهمترین مباحث این نشست بود .

در انتهای این نشست به مناسبت هفته پیوند اولیا و مربیان با اهدای لوح تقدیر از مشارکت های جناب آقای دکتر عقیلی در برنامه های انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه حضرت امام حسین علیه السلام تجلیل شد .

307 بازدید